Ballina Lajme I vodhi me dhunë varësen një shtetasi, vihet në pranga 27-vjeçari

I vodhi me dhunë varësen një shtetasi, vihet në pranga 27-vjeçari

120

 

Policia Tiranë njofton se ka rënë në pranga nje 27-vjeçar i cili i vodhi me dhunë varësen një shtetasi,

Në lidhje me ngjarjen, procedohet në gjendje të lirë një shtetas tjetër.

Merr lajme ekskluzive  

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Vorë, në vijim të punës për goditjen e paligjshmërisë, ndaluan me iniciativë shtetasin J. C., 27 vjeç, banues në Vorë, për veprën penale “Vjedhja me dhunë”, pasi dyshohet se i ka vjedhur me dhunë varësen, nga qafa, shtetasit O. S.

Në vijim, shtetasi A. S. (babai i O. S.), me vetëgjyqësi, ka goditur me grushte 27-vjeçarin, si dhe ka dëmtuar nga pakujdesia, automjetin e parkuar të një shtetasi tjetër.

Në përfundim të veprimeve u referuan materialet në Prokurori për shtetasin A. S., 47 vjeç, banues në Vorë.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

#angazhimpërkushtimsakrificë????????????‍️
#tëvendosurkundërkrimit✅
#24/7nëçdoskajtëvendit
#nëshërbimtëqytetarëve????????????‍️????????…jetoilumtu.al/

Artikulli paraprakE kanë zakon të bëjnë premtime që nuk do t’i mbajnë, ju treojmë shenjat më besëprera të horoskopit!
Artikulli tjetërSi skena filmash, Policia arreston të riun në Vlorë, vajza pasagjere përleshet fizikisht me efektivët (VIDEO)