Ballina Info ShowBiz Ish-konkurrentja e Për’Puthen: Më vjen turp që jam shqiptare

Ish-konkurrentja e Për’Puthen: Më vjen turp që jam shqiptare

145

 

Modelja dhe ish-konkurrentja e Për’puthen, Mikela Pupa, ka rishpërndarë në Instastory videon e xhiruar në një nga klubet e vendit, ku një vajzë thuhet se është droguar dhe shfytëzuar nga dy të rinj.

 

Merr lajme ekskluzi ve  

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu.

Ajo ka reaguar e revoltuar duke u shprehur se i vjen turp që është shqiptare.

Sipas Mikelës, një vend kaq i vogël, në vend që ta ndihmojë vajzën, por i kthehet dhe e gjykon.

“Më vjen turp që i përkas këtij vendi. Këto vajza rreth e rrotull si nuk e vuri njeri veten në vendin e kësaj vajze dhe ta shoqërojë në shtëpi. Një vend i vogël dhe i ndyrë ku në vend që të ndihmojmë jemi të parët të shajmë e të gjykojmë. Kthyet një vajzë të të dehur në k*rvë brenda natës”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që ky reagim i saj është shoqëruar nga shumë komente, të cilat kanë qenë më së shumti negative ndaj Mikelës…/jetoilumtu.al/

 

 

burimi lajmifundit.al/

Artikulli paraprakTermet i forte ne Durres, ndjehet edhe ne Tirane, Lezhe dhe Elbasan
Artikulli tjetërKostoja e jetesës/ Beogradi më i shtrenjti në rajon, Prishtina më e lira, po Tirana?