Ballina Showbiz Ja si e quan vetën aktorja Olta Gixhari

Ja si e quan vetën aktorja Olta Gixhari

62

Një nga të nominuarat e kësaj jave në Big Brother Vip Albania është edhe Olta Gixhari, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Banori Ronaldo e pyeti Oltën nëse i ka bërë gati valixhet dhe aktorja i tha jo.

“Nuk ka nevojë ti bëj gati valixhet pasi jam një “Prima Dona” , shtoi ajo.

Pas kësaj Ronaldo është shprehur se ajo është shumë fallco dhe se ai shpreson që publiku ta kuptojë sa më parë këtë gjë.kosovarja

kosovarja
Artikulli paraprakKiara i kërkon kohë Luizit: Nuk e kanë shansin të rrijnë të gjithë me mua
Artikulli tjetërEinxhel i del krah Trixës, ka dy fjalë për komentin e Luizit