Ballina Showbiz “Je dhurata ime më e bukur!”/ Olta surprizohet nga mesazhi special i...

“Je dhurata ime më e bukur!”/ Olta surprizohet nga mesazhi special i bashkëshortit, Dori ka ‘dy fjalë’ edhe për banorët: Thuaji Luizit të nisi gocën se nuk dilni nga aty… (VIDEO)

337

Ditën e sotshme banorët e BB VIP kanë marrë mesazhe nga ndjeksit e tyre. Por një nga më të veçantët ka qenë ai i bashkërshortit të Olta Gixharit.

“Je dhurata ime më e bukur! Të kam jetën time dhe vdes për ty! Dhe boll me ftesa për Valencia se skemi hotel. Dhe thuaji Luizit të nisi gocën se nuk dilni nga aty pa ardh dita të futet dhe Amari! Të puth shumë. Dori”- shkruan ai.

Lexo të radhë

E TURPSHME: Produksioni nxjerr Sabianin dhe fut në lojë si banor ish të dashurin e Kejsit që Ora ”të

03:00 e mëngjesit, Kiara dhe Luizi kercënojnë produksionin! “Nese guxoni qe…

Sipas Kristit, nëse Luizi fiton “Big Brother VIP” Shqipëria është në dështim”

Artikulli paraprakHabit gazetarja e njohur: Do ta ndaja dyshen Luiz-Kiara si lojtarë, nëse do të ishte në dorën time
Artikulli tjetërButrint Imeri i dërgon Jorit ftesën speciale në BBV, reagimi i Kiarës dhe Luizit