Ballina Showbiz ‘Jeni bo si Loli dhe Coli’! Luizi ‘ngacmon’ Oltën dhe Armaldon (VIDEO)

‘Jeni bo si Loli dhe Coli’! Luizi ‘ngacmon’ Oltën dhe Armaldon (VIDEO)

16

Loja në Big Brother sa vjen e bëhet më interesante dhe ethshme, me kalimin e ditëve dhe hyrjen e banorëve të rinj në shtëpi.

Ndërsa treshja e vjetër tashmë, Luizi-Olta-Armaldo nuk I ndalin ngacmimet mes tyre, pavarësisht rivalitetit.

Ndërsa Olta dhe Armaldo po qëndronin në diell, Luizi i cili po shtëtitte anash pishinës, i ka krahasuar me Lolin dhe Colin.

Luizi: E di si më jeni bo si Coli dhe Loli

Olta: E di, s’rrihet pa ne, e dimë

Luizi: Po si Coli dhe Loli

Olta: Po si është historia e Lolit dhe Colit?

Luizi: Është shumë e bukur, por jo më e bukur se e imja!

Olta: Po ti kush je?

Luizi: Unë jam ai që tregon historinë.

Agjencia Kombëtare e Lajmeve NOA 

Lexo të radhë

Stresi fiton BBV Kosova, Fifi i fut një thumb të lezetshëm Lori Hoxhës

“Dijet kanë vlerën e asgjësë, nëse nuk vihen në praktikë”.

Tmerr në spitalet e Tiranës. E sëmura priti 4 orë në ambulancë të…

Artikulli paraprakPërplaset “Audi” me “Benz-in” në Lezhë, një grua dërgohet me urgjencë në spital
Artikulli tjetërQetsori flet për Adelajdën e ndjerë: “Fajin” e pati Bjordi, ndaj fitova unë! Ndryshe ma merrte ajo