Ballina Life Style Jonida Maliqi shijon pushimet në këtë vend perfektë

Jonida Maliqi shijon pushimet në këtë vend perfektë

122

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, këto ditë ndodhet për pushime në kontinentin afrikan.

Ajo ka shkuar në Zanzibar të Tanzanisë së bashku me një grup miqsh, ku kanë shijuar kohë të mirë së bashku.

Jonida u kujdes që të ndajë me ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale, disa fotografi nga çastet e bukura që po kalon atje.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi, këto ditë ndodhet për pushime në kontinentin afrikan. 

Ndër të tjerash, ajo publikoi në rrjetin social Instagram disa fotografi me bikini, ku vinte në pah linjat e saj atraktive të trupit. 

Jonida përndryshe është shumë e pëlqyer për stilin e saj dhe paraqitjet unike, si një adhuruese e modës.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakÇfarë është gaslighting dhe a po e përjeton në lidhjen tënde?
Artikulli tjetërGoca, vini re! Nga këta 4 lloje partnerësh duhet të largoheni sa më shpejt të jetë e mundur!