Ballina Uncategorized ” Kjo është java jote, më trego çfarë di të bësh”/ Luizi...

” Kjo është java jote, më trego çfarë di të bësh”/ Luizi dhe Efi në nominim, çfarë po ndodh mes dy banorëve?(Video)

57

Efi i ka shpallur “luftë” të hapur Oltës. Spektakli i mbrëmjes së kaluar u pasua me shumë debate mes dy banoreve, të cilat që prej nisjes së kësaj eksperience,

e kanë shprehur hapur mos pëlqimin që kanë ndaj njëra tjetrës.

‘Urrejtja’ mes tyre, u forcua edhe më shumë, kur Olta votoi kundër për daljen e saj nga dhoma e izolimit.

Pas spektaklit, Luizi i tha Efit se kjo është java e saj, pasi të dy premtuan ‘hakmarrje’, kur dolën nga dhoma e bebit.

shqip-lajme.

Artikulli paraprak“Të kam shumë përzemër”/ Kiara ngrihet dhe e mbyt me puthje Luizin si asnjëherë më parë (Video)
Artikulli tjetërTronditje për vdekjen e 15-vjeçarit shqiptar: Të gjithë të donin, familja jote nuk do jetë vetëm