Ballina Info ShowBiz “Kur ka qenë Trixa në sfilatë te Valdrini ti ke qenë…”, ndjekësit...

“Kur ka qenë Trixa në sfilatë te Valdrini ti ke qenë…”, ndjekësit shpërthejnë ndaj Bora Zemanit

48

 

Trekëndëshi i famshëm Bora-Donald-Beatrix është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes.

Madje raporti mes Donaldit dhe Borës sërish ka marrë vëmendje të madhe.

Gjithashtu nga ana tjetër edhe reagimet e Trixës.

Por së fundi është Bora ajo e cila po kryqëzohet nga ndjekësit pasi gjatë after party-t të organizuar nga Valdrin Sahiti në sfilatën më të madhe të modës në Prishtinë ajo u shfaq krah Donaldit.

E në mesin e shumë komenteve një ndjekëse i ka përmendur sfilatën dhe Trixën.

 

“Kur ka qenë Beatrix Ramosaj në këtë sfilatë të Valdrinit ti je marrë me skenare se si të arrish këtu ku je, ik moj femër e lig”, shkruhet në komentin e saj.

Komente të tilla Bora është duke u përballur që mbrëmja e së hënës.

 

https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprakKëto këshilla me siguri do të doje t’i kishe ditur shumë më parë…
Artikulli tjetërMe lot në sy dhe në gjendje jo të mirë, çfarë i ka ndodhur Loredanës