JiL.al - Jeto i Lumtur

Lorenc Hasrama i kërkon falje Sabianit, flet për të dashurën jashtë BBVA

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Edhe pse qëndroi pak në “Big Brother VIP”, Lorenc Hasrama arriti të bëjë zhurmë. Ai rrëfeu se ka qenë në një lidhje me Keisin, gjë që bëri xhiron e rrjetit.

Sakaq, Lorenci flirtoi me Jorin, por kjo e fundit nuk shfaqi interes. Mirëpo, këngëtari paska qenë i lidhur.

Të shtunën ai u largua vullnetarisht nga “Big Brother Vip Albania”. Në një intervistë në “Ftesë në 5”, Lorenci ka treguar se i ka kërkuar falje Keisit, i kërkoi falje Sabiani dhe të dashurës së tij që ka jashtë. Por a e ka falur kjo e fundit? Përmes batutave kuptuam që jo.

“I kam kërkuar falje, por do i kërkoj prapë. Do i filloj të bëj gjëra që s’i kam bërë kurrë në jetë, si për shembull të këndoj me kitarë poshtë ballkonit”, tha Lorenci duke qeshur.