JiL.al - Jeto i Lumtur

Luizi i zbulon datat kur do të vizitojë Kosovën

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Luizi ka thënë se me datat 13 dhe 14 maj do të jetë në një lokal në Gjakovë, ku do të performojë disa nga këngët e tij.

“Përshëndetje të gjithë Gjakovës dhe të gjithe Kosovës, më datë 13 dhe 14 maj do të jem në Gjakovë, uroj që sa më shumë qapaqula të mbildhemi atje”, ka thënë Luizi. /Lajmi.net/

Video Player