Ballina Showbiz Luizi: “Nëse hyn ish i dashuri i Kiarës, do ta mbaronte loja...

Luizi: “Nëse hyn ish i dashuri i Kiarës, do ta mbaronte loja ime

70

Ne BB Vip vazhdojne diskutimet per raportet mes Luizit dhe Kiares.

Luizi u shpreh se e vetmja gjë që mund ta nxjerrë atë komplet jashtë loje, është nëse brenda në shtëpi mund të futet ish i dashuri i Kiarës.

Ai shtoi se nëse diçka e tillë ndodh, ai do të largohet prej shtëpisë. “Ose unë, ose ai”, tha Luizi duke folur me Valbonën dhe Bjordin në oborr.

Ky reagim i Luizit vjen në një kohë kur ai ia ka shprehur hapur të gjitha ndjenjat e tij Kiarës.

Por edhe kjo e fundit ka thënë se e ka shumë xhan atë dhe ndryshe nga ditët e para në shtëpi, është afruar më shumë me Luizin.

Kiara ka sqaruar pas hyrjes ne spaktakel se ka pasur nje lidhje publike para hyrjes ne shtepi me Butrint Imerin nderkohe qe ne media eshte perfolur dhe akuduar per nje hyrje te kengetarit ne spektakel.

Artikulli paraprak“Ik me gjithë puthje, se dua…”/ ‘Sherr’ mes Kiarës dhe Luizit: Krenaria jote të djeg, do e shohësh ça do të…
Artikulli tjetërDëmet nga përmbytjet në Kosovë, organizohet donacion live, Mozzik ofron 20 mijë euro