Ballina Showbiz Luizi nuk u përmbajt dot në dhomën luksoze, dalin pamje nga nata...

Luizi nuk u përmbajt dot në dhomën luksoze, dalin pamje nga nata “e nxehtë” e tij me Kiarën

544

Luizi dhe Kiara, dy banorët e Big Brother VIP Albania mbrëmë nuk kanë kaluar një natë të zakonshme.

Kiara ka kërkuar nga Vëllai i Madh që ajo dhe Luizi të kalojnë disa ditë vetëm në një dhomë.

Mbrëmjen e sotme Arbana ka zbuluar surprizën e Kiarës për Luizin duke ndarë pamjet nga dhoma ku çifti deri të martën do qëndrojnë bashkë.

Luizi u lumturua nga kjo surprizë e Kiarës e madje shprehu dëshirën që të shkojnë aty para se të mbaronte prime.

E vetmja ankesë e Luizit ishte fakti që dhoma ka kamera, gjë që do e frenojë çiftin të kalojë momente intime.

Megjithatë mbetet për tu parë ç’do ndodhë me të dy deri të martën brenda dhomës.

Luizi vazhdimisht e potenconte se e kishte të vështirë të përmbahej, derisa ata gjithë natën e kaluan pranë njëri-tjetrit.

Kjo duket të ketë qenë një natë shumë e ‘nxehtë’ për dyshen, por aq edhe e sikletshme.

Luizi nuk u përmbajt dot në dhomën luksoze, dalin pamje nga nata

Lexo të radhë

“Më ka këput malli”/ Luizi shpërthen në lot pas surprizës së papritur

“Dua të nxjerr edhe 2 persona”, kë dëshiron jashtë shtëpisë Luizi?

Olta më e vendosur se kurrë për hakmarrje ndaj Luizit: Unë do luaj…

Artikulli paraprak“Më ka këput malli”/ Luizi shpërthen në lot pas surprizës së papritur
Artikulli tjetërKejvina rrëfehet për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Kiara, njeriu më i shtirur në Big Brother VIP