Ballina Info ShowBiz Martohet Arjola Demiri?

Martohet Arjola Demiri?

84

Aktorja shqiptare, Arjola Demiri ka marrë vëmendjen me një fotografi e video që ka publikuar sot.

Ajo ka postuar një video ku shihet një fustan i bardhë nusërie.

Më vonë, ajo ka postuar edhe një fotografi ku shihet me vello.

Pas këtyre postimeve, ndjekësit kanë ngritur dyshime se ajo po martohet.

Por mesa duket kjo është thjesht pjesë e ndonjë projekti për të cilën po punon aktorja.

Artikulli paraprakZgjidhni syrin që ju pëlqen dhe zbuloni se çfarë tregon për karakterin tuaj..
Artikulli tjetërKush është çifti më i ri i showbizit shqiptar?