Ballina Showbiz Mbështet Luizin, fituesi i “Big Brother Kanada” tregon a po vjen në...

Mbështet Luizin, fituesi i “Big Brother Kanada” tregon a po vjen në Shqipëri

73

Që prej deklaratës së Luizit se frymëzimin për ti futur në kurth Kristin dhe Armaldon në tualet e kishte marrë nga fituesi i BB Kanada, ky i fundit ka dalë hapur duke e mbështetur Luizin.

Në një video të postuar një faqe në Tik Tok me emrin e Kevin Jacobs ka lajmëruar se është nisur drejt Shqipërisë për të mbështetur nga afër Luizin.

“Po vij në Shqipëri, shihemi në…”, shkruhet në video.

Por Fituesi i Big Brother Kanada ka hedhur poshtë lajmet duke deklaruar se nuk po vjen në Shqipëri për intervistë.

Image
Artikulli paraprakQetsori flet për Adelajdën e ndjerë: “Fajin” e pati Bjordi, ndaj fitova unë! Ndryshe ma merrte ajo
Artikulli tjetërDea, a je mirë moj vajzë? “Luizi është lojtari më i dobët në “BBV””