Ballina Life Style Më trego shenjën astrologjike të të them çfarë kolegu je në punë

Më trego shenjën astrologjike të të them çfarë kolegu je në punë

141

Dashi: Dinamikë dhe të dashur

Demi: Të sinqertë dhe diskretë

Binjakët: Argëtues dhe kureshtarë

Gaforrja: Mbështetës dhe kreativë

Luani: Ndihmues dhe ziliqarë

Virgjëresha: Diskretë dhe modestë

Peshorja: Respektues dhe diplomatë

Akrepi: Të përgjegjshëm dhe profesionistë

Shigjetari: Motivues dhe optimistë

Bricjapi: Bashkëpunëtorë dhe argëtues

Ujori: Vizionarë dhe stimulues

Peshqit: Inkurajues dhe të sigurt.

https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprakLuana Vjollca rrëfen momentet e sulmit të pesë “fansave” të saj, një tentoi ta dhunojë
Artikulli tjetërNjë studim tregon se çfarë mund t’ju bëjë më të lumtur se paratë