Ballina Info ShowBiz Mikela tregon momentin më të vështirë në ‘Përputhen’ dhe ka të bëjë...

Mikela tregon momentin më të vështirë në ‘Përputhen’ dhe ka të bëjë me Erionin..

139

 

Gjynah”, nëse vërtetë po prishet çifti i mundshëm Mikela–Erion… - Përputhen,  21 Dhjetor 2021 - YouTube

 

 

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Mikela ishte së fundmi e ftuar në “Natën me Aulonën”, ku foli për rrugëtimin e saj në programin e dashurisë. Gjatë intervistës ajo zbuloi momentin më të vështirë. Mikela tha se bëhet fjalë për puntatën kur goditi me shuplakë Erionin. Ish-konkurrentja u shpreh se ajo shuplakë i dhembi më shumë asaj se Erionit. Mikela e konsideroi veprimin si të nxituar.

 

Jeto I Lumtur

Artikulli paraprakPas reagimit ndaj bullizimit që po i bëhet në rrjetet sociale – Beatrix Ramosaj merr përkrahje ng…
Artikulli tjetërA e ndau Iliri 100 mijë EURO-shin? Sabiani HABIT me deklaratën e tij