JiL.al - Jeto i Lumtur

I mituri sulmohet nga katërputroshët endacak, përfundon

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Delvinë, ku mësohet se një fëmijë është sulmuar nga 6 qen.

Burimet bëjnë me dije se në urgjencën e Sarandës një fëmijë 12-vjeçar, me plagë të shumta në pjesë të ndryshme të trupit dhe me hemorragji.

Fëmija me iniciale Sh. H, është sulmuar nga 6 qen në fshatin Rusan të Delvinës, ndërsa ndodhej në një stan. Fëmija mësohet se po i nënshtrohet një ndërhyrje kirurgjikale në spitalin “Petro Nako” të Sarandës.