Ballina Info ShowBiz Në një lidhje dashurie, njihuni me vajzën që i ka marrë zemrën...

Në një lidhje dashurie, njihuni me vajzën që i ka marrë zemrën Edit të Përputhen

53

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Edi ka nisur një lidhje dashurie. Burime për “Prive” kanë zbuluar identitetin e vajzës që i ka marrë zemrën.

Ajo quhet Fjona dhe është nga Kosova. Në një foto në Instagram ku ajo ka shkruar “Përgjithmonë vajza jote”, Edi ia ka kthyer “Përgjithmonë djali yt”.

Kujtojmë se Edi ishte një ndër konkurrentët më të komentuar në “Përputhen” dhe pëlqimi i tij ishte Ada.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakTrixa thyen heshtjen me lot në sy dhe jep mesazhin e fortë: Unë nuk e meritoj këtë (VIDEO)
Artikulli tjetërFestoi 62-vjetorin, Donaldi me fjalë të ndjera për Agron Llakajn