Ballina Info ShowBiz Nëna e Ledrit tregon emrin e këngëtarit që do të këndojë në...

Nëna e Ledrit tregon emrin e këngëtarit që do të këndojë në dasmën e reperit

140

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë prindër të një vajze.

Por ata nuk kanë bërë një ceremoni martesore bashkë, shkruan lajmi.net.

Edhe pse asnjëri nga të dy nuk kanë folur rreth kësaj, ishte nëna  e reperit që së fundi ka përmendur dasmën.

Nëna e Ledrit, Xheraldina Vula, e kishte të ftuar në emisionin e saj, Sabri Fejzullahun, ku edhe sqaroi se nëse një ditë Ledri vendos të bënte dasëm është pikërisht, Sabria ai i cili do të këndoj në dasmën e reperit.

https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprakPse kemi dëshpërimisht nevojë për të rënë në dashuri? Për këto arsye..
Artikulli tjetërBora Zemani dhe Donald Veshaj vazhdojnë të jenë kryefjala e mediave sociale dhe ndjekësve nuk u shpëton asnjë detaji rreth çiftit.