Ballina Life Style Nëse dëshironi të mbroheni nga dielli, atëherë mund të blini këtë çadër...

Nëse dëshironi të mbroheni nga dielli, atëherë mund të blini këtë çadër që kushton 1,600 dollarë

135

Zakonisht kur blini një çadër, gjëja e vetme që prisni është që të mos lageni nga shiu.

Por, jo gjithmonë ekzistojnë vetëm çadra të tilla.

“Gucci” dhe “Adidas” kanë realizuar një bashkëpunim “Çadra e Diellit”, ku çmimi i saj kap vlerën e 1,600 dollarëve, shkruan BBC.

Faqja zyrtare e markës Gucci ka shkruar se kjo lloj çadre nuk i reziston shiut, dhe nënkupton se ajo është për t’u mbrojtur vetëm nga dielli ose mund të përdoret si dekor.

LIFE STYLE   Kuriozitet

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakVendosja e një kubi akulli në këtë pikë të qafës ju sjell shumë përfitime shëndetësore
Artikulli tjetërA të bën të lumtur ushqimi?