Ballina Lajme Ngjarje e rëndë/ Shkrumbohen plotësisht 2 banesa në Gramsh

Ngjarje e rëndë/ Shkrumbohen plotësisht 2 banesa në Gramsh

54

Dy banesa janë shkrumbuar nga flakët në fshatin Kabash, Gramsh.

Mësohet se zjarri ka rënë rreth orës 03:00 të mëngjesit dhe dyshohet se është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrfikëse, por era e fortë ka favorizuar flakët duke bërë që shtëpitë të shkrumbohen.

Banesa është në pronësi të Rexhep e Çlirim Licit, të cilët bëjnë apel për ndihmë pasi 8 anëtarët e familjes së tyre tashmë kanë mbetur në qiell të hapur,

Për fat të mirë nuk ka pasur lëndime në persona. ..jetoilumtu.al/

burimi lajmifundit.al/

Artikulli paraprak4 mijë euro me gomone për Angli per shqiptaret, TikTok reagon për reklamimin e trafikut të njerëzve
Artikulli tjetërE FUNDIT/ Aksident në aksin Kardhiq-Sarandë, raportohet për të plagosur