Ballina Showbiz Nita hap “Kutinë e Pandorës”, kush janë katër banorët që dërgoi në...

Nita hap “Kutinë e Pandorës”, kush janë katër banorët që dërgoi në televotim…

141

Nita është banorja e radhës që u vendos përballë “Kutisë së Pandorës”. Në zarfin e bardhë thuhej se ajo ka mundësi të takojë miken e saj më të mirë, që po e pret në oborr.

Ndërsa në zarfin e zi, Nita kishte mundësinë të dërgonte dy çifte për t’i dërguar në nominim.

Nga dy çiftet e zgjedhura, publiku do përzgjedhë njërin çift më pak të pëlqyer dhe ky çift, pra dy banorë, do shkojnë në nominim “kokë më kokë”. Pra, vetëm njëri çift shkon në nominim.

Nita zgjodhi të dërgojë në nominim Qetsori-Kristi dhe Olta-Kiara.

Shtëpia është ndarë në çifte nga Keisi që ishte lidere e shtëpisë.

Pasi hapi “Kutinë e Pandorës”, Nita doli në oborr dhe takoi shoqen e saj të ngushtë Fjollën.

Lexo të radhë

Përplaset “Audi” me “Benz-in” në Lezhë, një grua dërgohet me urgjencë në spital

Dea, a je mirë moj vajzë? “Luizi është lojtari më i dobët në “BBV””

Nëse përpiqeni të dështoni dhe keni sukses, cilën keni bërë?

Artikulli paraprakSurpriza e Kiarës për Luizin: Çifti kalon natën në një suitë moderne vetëm për ata..
Artikulli tjetërOlta më e vendosur se kurrë për hakmarrje ndaj Luizit: Unë do luaj fortë, do guxoj