Ballina Info ShowBiz Nora Istrefi ‘bomba’ e estradës shqiptare

Nora Istrefi ‘bomba’ e estradës shqiptare

61

Këngëtarja Nora Istrefi dallohet për zërin dhe muzikën e saj që sjell ndër vite.

Ajo ka një veçanti të saj që e bënë atë të dëgjohet në çdo kohë.

Së fundi, ajo ka qenë pjesë e eventiti të stilistit Valdrin Sahiti, ku ka ecur plotë sharmë në tapetin e kuq.

Ajo ka shpërndarë disa imazhe nga kjo natë ku ajo shkëlqeu me pamjen e saj veshur një fustan të verdhë në të gjelbër.

Linjat e saj trupore perfektë bënin që ajo të dukej në formë të mirë dhe të mbahej mend paraqitja e saj mbresëlënëse.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakFjolla Morina: Më kanë ngulur thika, më kanë sharë pas shpine sepse nuk kishin kurajo të më flisnin në sy
Artikulli tjetërHoroskopi ditor, e enjte 19 maj 2022