Ballina Info ShowBiz “Nuk mund të jesh edhe ‘gangaster’ edhe reper”, Lyrical Son: Duhet të...

“Nuk mund të jesh edhe ‘gangaster’ edhe reper”, Lyrical Son: Duhet të zgjedhësh rrugën ose skenën

131

Reperi shumë i dashur nga publiku, Lyrical Son ka folur mbi zhvillimet e fundit në karrierën e tij dhe skenën hip-hop në përgjithësi. I ftuar në emisionin “Barber Shok”, ndër të tjera, ai u shpreh se sot skena shqiptare numëron aq shumë reperë të rinj, sa edhe nuk i njeh më me emra. 

Nuk njoh reper shumë të ‘sëmurë’ që është reper shumë i mirë edhe që është ‘gangster’, ndoshta ka se tash unë jam shumë larg po mi përmendin disa emra të rinj që nuk po i njoh. Se s’jam në rrjedha, por po flas për gjeneratë timen, nuk kam njohur unë reper që është ‘gangster’ i vërtetë edhe reper. Sepse nuk mundesh, duhet të zgjedhësh rrugë ose skenë”, tha Lyrical Son.

Kujtojmë që kënga e tij më e fundit është “Ndalma” në bashkëpunim me Alban Skënderajn, e cila ka vetëm 12 ditë që është publikuar dhe numëron mbi 3 milionë klikime.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakU shpreh se “Të jesh grua në Shqipëri është punë burrash”, Semi i bën komentin epik Borës
Artikulli tjetërArmina Mevlani tregon moshën ideale për tu bërë me fëmijë