Ballina Showbiz Olta më e vendosur se kurrë për hakmarrje ndaj Luizit: Unë do...

Olta më e vendosur se kurrë për hakmarrje ndaj Luizit: Unë do luaj fortë, do guxoj

102

Pas eliminimit të Armaldo Kllogjerit nga loja, balancat në shtëpinë e Big Brother Vip kanë ndryshuar.

E prekur nga largimi i Maestros, Olta është shprehur e vendosur se do që të largojë Kiarën nga shtëpia.

“Luizi më hoqi Maestron, unë do i heq Kiarën. Do përpiqem. Unë do luaj fortë, do guxoj”, tha Olta gjatë darkës pas spektaklit mbrëmë

Kujtjmë se Nita ishte banorja që hapi kutinë e Pandorës mbrëmë, ajo dërgoi në televotim Oltën, Kiarës, Kristin dhe Qetsorin.

Lexo të radhë

Përplaset “Audi” me “Benz-in” në Lezhë, një grua dërgohet me urgjencë në spital

Dea, a je mirë moj vajzë? “Luizi është lojtari më i dobët në “BBV””

Nëse përpiqeni të dështoni dhe keni sukses, cilën keni bërë?

Artikulli paraprakNita hap “Kutinë e Pandorës”, kush janë katër banorët që dërgoi në televotim…
Artikulli tjetër“Dua të nxjerr edhe 2 persona”, kë dëshiron jashtë shtëpisë Luizi?