Ballina Info ShowBiz Oriola Marashi e ‘djeg’ Shëngjinin, pushuesit mbesin gojëhapur

Oriola Marashi e ‘djeg’ Shëngjinin, pushuesit mbesin gojëhapur

58

Modelja e njohur, Oriola Marashi me lëvizjet e saja kthehet menjëherë në lajm, e aq më pak kur ka të bëjë me poza provokuese dhe tejet sexy.

Në këtë ditë të ngrohta modelja ka shfrytëzuar rastin që të marrë ca rreze dielli 

 

Në këtë ditë të ngrohta modelja ka shfrytëzuar rastin që të marrë ca rreze dielli 

Ndryshe, pas ndarjes nga futbollisti shqiptar Eros Grezda, Oriola nuk është përfolur për ndonjë lidhje të re dashurie. 

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakSi po e kalon Enca jetën tani si banore e Dubait
Artikulli tjetërEra Istrefi sjell këngën e re, mahnit me paraqitjen