Ballina Lajme Panik në vend, të riut i ngulin thikën brenda banesës

Panik në vend, të riut i ngulin thikën brenda banesës

42

Një qytetar nga Shkodra raporton se ka ndodhur një ngjarje e rëndë në këtë qytet.

Sipas tij një i ri është goditur me thikë brenda një banese në katin e tetë të një pallati.

Merr lajme ekskluzive  

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu

Mësohet se i riu ndodhet në gjendje të rëndë për jetën dhe është dërguar në repartin e reaminacionit në spital.

Sipas qytetarit për shkak të gjendjes së rëndë, i riu është dërguar në spital nga vetë policia pa pritur ambulancën.

Ndërkohë bëhet me dije se policia ka ndaluar një person rreth 60-vjeç. Nuk ka ende një njoftim zyrtar për këtë ngjarje.korrieri

Artikulli paraprakShoqja e ngushtë e Kiarës: Shpresoj të mos puthet me Luizin
Artikulli tjetër“Puthe tamam se nuk ka vdekur njëri nga puthja”, Olta këshillon Kiarën për Luizin