Ballina Info ShowBiz Pas aksidentit flet Robert Berisha, tregon ngjarjen

Pas aksidentit flet Robert Berisha, tregon ngjarjen

49

Këngëtari dhe moderatori, Robert Berisha është aksidentuar në mëngjesin e sotëm.

Videoja e publikuar nga Insajderi, shihet se ngjarja ka ndodhur tek “Rrethi me flamur”, në Prishtinë.

Në pamjet e publikuara, këngëtari shihej i nervozuar teksa bisedonte me të pranishmit në vendngjarje.

Nga ky aksident nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale.

E për këtë ka folur edhe vet Roberti, ku përmes storjeve ka shpjeguar se nuk ka patur asgjë serioze.

Ao sqaroi se kamioni e ka përplasur atë nga mbrapa, e u shpreh se ia ka falur.

https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprakNoizy lajmëron datën kur do të mbahet koncerti i tij
Artikulli tjetërZyrtarisht në verë! Mendoni për udhëtimet, ju bëjnë më të lumtur se martesa