Ballina Info ShowBiz Pas deklaratve të ashpra, Alban Ramosaj tallet publikisht me Agim Doçin

Pas deklaratve të ashpra, Alban Ramosaj tallet publikisht me Agim Doçin

61

Pas reagimit të ashpër që pati ndaj deklaratave të Agim Doçit pak ditë më parë, Alban Ramosaj së fundmi është tallur  publikisht me poetin dhe tekstshkruesin përmes disa postimeve në Instagram.

 

Uroj të jesh gjallë vitin tjetër!” Alban Ramosaj reagon ashpër pas deklaratës së Agim Doçit: “Kurseje” rakinë në daljet televizive – Zathur

Këngëtari publikoi në Instastory një fragment të intervistës ku Doçi shprehej se Alban Ramosaj duhet të konkurrojë për Kosovën në Eurovision.

Ramosaj e ka shoqëruar videon me filtrin i cili është bërë trend në rrjetet sociale, me fytyrën e një personi që qan, ndërsa në sfond dëgjohen të qeshurat e këngëtarit.

Kujtojmë se Doçi deklaroi se kënga e Ronelës në “Eurovision” ishte më dinjitozja dhe se pretendimet që ajo ta fitonte ishin të shumta. Ai u shpreh se këngëtarja kishte një fitore të merituar. Gjithashtu Doçi shtoi se Albani duhej të përfaqësojë Republikën e Kosovës. “Kur më thoshte njeri pse nuk ia dhatë Ramosajt. Ramosaj si shqiptar i Kosovës le të konkurrojë në Eurovizion për Republikën e Kosovës. Europa tallet edhe me…

https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprakBullizmi në vendin e punës: pse na ngacmojnë?
Artikulli tjetër7 gënjeshtrat më të zakonshme të meshkujve