Ballina Dedikime Për motrën time: distanca nuk ka rëndësi, unë të kam në zemër!

  Për motrën time: distanca nuk ka rëndësi, unë të kam në zemër!

  161

  Ti, motër, je pjesa gjëja më e mirë që me ka ndodhur në jetë. Je pjesë e fëmijërisë dhe kujtimet me ty nuk mi fshinë asgjë nga mendja.Ti je një mikeshë e përjetshme.

  Ty motër, që je pjesë e rrugëtimit tim, distancë mes nesh nuk  egziston. Me ty kam kaluar të gjitha vështirësitë. Ti ke qenë gjithmonë aty ku kam qenë edhe unë. Gjëja më e mirë e të pasurit ty është sepse ti je mikesha ime më e mirë.

  Ti që gjithmonë ishe besnike, ke vlerë më shumë se 1000 miq së bashku.

  LIFE STYLE     Jeto I Lumtur.al

  Artikulli paraprakA mund të ndryshojë një mashkull për gruan që dashuron? Ja shenjat që tregojnë se po
  Artikulli tjetërDUHET TË VIJË DIKUSH T’I MËSOJË BURRAT S’I PRISHEN URAT… POEZI NGA SOKRAT HABILAJ