Ballina Lajme Përplaset “Audi” me “Benz-in” në Lezhë, një grua dërgohet me urgjencë në...

Përplaset “Audi” me “Benz-in” në Lezhë, një grua dërgohet me urgjencë në spital

52

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të rrugës së Shëngjinit.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy mjete, një makin tij “Benz” dhe një “Audi” që janë përplasur me njëra tjetrën.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur e plagosur një grua që ishte pasagjere në një nga mjetet dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.SHQIPERIA IME

Lexo të radhë

Stresi fiton BBV Kosova, Fifi i fut një thumb të lezetshëm Lori Hoxhës

“Dijet kanë vlerën e asgjësë, nëse nuk vihen në praktikë”.

Tmerr në spitalet e Tiranës. E sëmura priti 4 orë në ambulancë të…

Artikulli paraprakSalah po mendon të largohet nga Liverpooli
Artikulli tjetër‘Jeni bo si Loli dhe Coli’! Luizi ‘ngacmon’ Oltën dhe Armaldon (VIDEO)