Ballina Info ShowBiz “Pse qeshe, e ke shoqe?”/ Beniada sqaron deklaratën për Beatrix dhe Donald:...

“Pse qeshe, e ke shoqe?”/ Beniada sqaron deklaratën për Beatrix dhe Donald: Nuk ka nevojë…

138

Modelja e njohur, Beniada Nishani, ka bërë së fundmi një bisedë virtuale me mijëra ndjekësit e saj në profilin e “Instagram”-it.

Gjatë këtij bashkëbisedimi, ajo ka sqaruar edhe deklaratën që bëri më herët për Donald Veshajn dhe Beatrix Ramosajn.

Beniada iu drejtua fansave të saj me pyetjen: “Çfarë ju bën të lumtur?”. Dikush ka shkruar Donald dhe Trixa, duke shoqëruar me një zemër të thyer.

Merr lajme ekskluzive  

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë  duke klikuar këtu.

E menjëhershme ka qenë edhe përgjigjja e modeles, e cila u duk se ka ironizuar dyshen duke i thënë ndjekëses të flejë rehat.

“Ku të shkon mendja, moj ku të shkon mendja. Futja gjumit, flej rehat”, është shprehur Beniada duke qeshur.

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprak“Më rreh i gjithë fshati”/ Rrëfimi i rëndë i gruas në Tiranë: Burri ua ka lënë porosi nga burgu
Artikulli tjetërMakina u përplas me barrierat/ Pamjet nga aksidenti ku ndërroi jetë 31-vjeçari