Ballina Info ShowBiz Publikohet fotografia e parë e Robertit me Lauretën së bashku

Publikohet fotografia e parë e Robertit me Lauretën së bashku

145

Këngëtari dhe prezantuesi, Robert Berisha, javë më parë zbuloi se është në një lidhje të re dashurie.

Ai në një intervistë në Shqipëri bëri të ditur se po shijon një romancë të re me një vajzë të quajtur, Laureta.Me një vështrim të shkurtër në rrjete sociale, u mësua se vajza në fjalë ishte modelja Laureta Maqedonci.

Image

Roberti dhe Laureta

Dyshja, të cilët duket se janë në kulmin e dashurisë, teksa tani është publikuar edhe një fotografi e tyre e përbashkët si çift.

Ka qenë Laureta ajo e cila ka shpërndarë një fotografi në InstaStory përkrah partnerit të saj.

Lidhja e Berishës vjen disa vite pas ndarjes nga artistja shqiptare, Nora Istrefi, me të cilën ndan vajzën Renee.

Që nga ndarja me krijuesen e hitit “Anna”, Roberti nuk është se ka qenë i përfshirë në ndonjë romancë të re.

https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprak3 mënyra si të rregulloni humorin dhe gjendjen emocionale
Artikulli tjetërNë shtëpi qanin babin, unë u vesha me të bardha dhe dola këndova/ Arilena Ara tregon momentin e vështirë në jetë