Ballina Info ShowBiz Si po e kalon Enca jetën tani si banore e Dubait

Si po e kalon Enca jetën tani si banore e Dubait

54

Enca Haxhia para disa ditësh bëri të ditur se ka fituar zyrtarisht shtetësinë e Emirateve të Bashkuara Arabe.

Artistja shqiptare tani është duke jetuar në vendin luksozë.ho

“Besoj që nuk është e nevojshme ta them që e dua Dubain, më është bërë si shtëpi e dytë, madje dua të ndaj lajmin e mirë që tashmë jam rezidente e Dubait, kështu që së shpejti do të zbuloj se çfarë më lidh akoma më shumë me këtë vend”, kishte thënë ajo në një video të postuar në InstaStory.

E, si banore e këtij vendi mëngjesi i saj fillimisht  nisë me pamjen e magjishme që ka nga destinacioni ku ajo jeton.

Së fundi, këngëtarja ndau me fansat një video të tillë ku duket se po e shijon mjaft shumë, ndërkohë mbetet të pritet të zbulojë se çfarë e lidhë artisten me vendin që vendosi të lërë vendlindjen për të qenë ku është.

Showbiz Info

Jeto I Lumtur.al

Artikulli paraprakRovena Stefa: Më gjeni një burrë në Kosovë dhe nuk iki nga këtu
Artikulli tjetërOriola Marashi e ‘djeg’ Shëngjinin, pushuesit mbesin gojëhapur