Ballina Info ShowBiz Si reagoi Beatrix Ramosaj pas ‘ribashkimit’ të Borës me Donaldin

Si reagoi Beatrix Ramosaj pas ‘ribashkimit’ të Borës me Donaldin

66

Si reagoi Beatrix Ramosaj pas 'ribashkimit' të Borës me

Bora dhe Donaldi u panë bashkë dhe si duket…ka reaguar edhe Beatrix Ramosaj.

Ata kanë qenë mbrëmjen e djeshme të ftuar në sfilatën e stilistit nga Kosova Valdrin Sahiti. Dhe kur të gjithë prisnin çfarë do ndodhte po të përballeshin, ata kanë surprizuar duke u shfaqur krah njëri-tjetrit.

Në ‘after-partyn’ e organizuar pas sfilatës ata kanë qëndruar bashkë në një tavolinë teksa pamjet janë bërë virale.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Si reagoi Beatrix Ramosaj pas 'ribashkimit' të Borës me

Në rrjetet sociale janë publikuar foto e video të dyshes e cila duket se me daljen e parë publike bashkë ka konfirmuar ribashkimin. Vetë ata nuk kanë bërë asnjë postim së bashku.

Në anën tjetër, Beatrix pas kësaj zhurme të madhe ka zgjedhur të publikojë një fotografi me ish banoren, Antonelën, derisa ka shkruar “Si i thonë mega-bomba në shqip”.

Si reagoi Beatrix Ramosaj pas 'ribashkimit' të Borës me

https://jetoilumtur.al/

Artikulli paraprakPozaet Qose- NJË NINULLË PËR TY
Artikulli tjetërVIDEO/ Bora dhe Donaldi kapen “mat” bashkë, pamjet që u bënë virale në rrjet