Ballina Info ShowBiz E pyesin nëse i mungon Big Brother VIP, përgjigjja e Arjola Demirit...

E pyesin nëse i mungon Big Brother VIP, përgjigjja e Arjola Demirit i befason të gjithë

66

E pyesin nëse i mungon Big Brother VIP, përgjigjja e Arjola Demirit i

Aktorja Arjola Demiri është bërë kryefjalë e mediave rozë në muajt e fundit. Shkak ka qenë pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP e cila shkaktoi jo pak bujë. Së fundmi Arjola ka zhvilluar një pyetësor në Instastory. Fansat e kanë pyetur ndër të tjera se a i mungon BBV dhe Arjola është përgjigjur duke thënë: “Jo, ose po? Ndonjëherë!”.

E pyesin nëse i mungon Big Brother VIP, përgjigjja e Arjola Demirit i

 

 

Artikulli paraprakVIDEO/ Bora dhe Donaldi kapen “mat” bashkë, pamjet që u bënë virale në rrjet
Artikulli tjetërKëshilla për ta zhvilluar vetëvlerësimin në fëmijëri.