Ballina Showbiz Surpriza e Kiarës për Luizin: Çifti kalon natën në një suitë moderne...

Surpriza e Kiarës për Luizin: Çifti kalon natën në një suitë moderne vetëm për ata..

124

Kiara ka kërkuar nga Vëllai i Madh që ajo dhe Luizi të kalojnë disa ditë vetëm në një dhomë. Mbrëmjen e sotme Arbana ka zbuluar surprizën e Kiarës për Luizin duke ndarë pamjet nga dhoma ku çifti deri të martën do qëndrojnë bashkë.

Lexo të radhë

Përplaset “Audi” me “Benz-in” në Lezhë, një grua dërgohet me urgjencë në spital

Dea, a je mirë moj vajzë? “Luizi është lojtari më i dobët në “BBV””

Nëse përpiqeni të dështoni dhe keni sukses, cilën keni bërë?

Luizi u lumturua nga kjo surprizë e Kiarës e madje shprehu dëshirën që të shkojnë aty para se të mbaronte prime.

E vetmja ankesë e Luizit ishte fakti që dhoma ka kamera, gjë që do e frenojë çiftin të kalojë momente intime. Megjithatë mbetet për tu parë ç’do ndodhë me të dy deri të martën brenda dhomës.noa.al

Artikulli paraprakI dënuar për ‘shfrytëzim prostitucioni’, policia e kap në spital…
Artikulli tjetërNita hap “Kutinë e Pandorës”, kush janë katër banorët që dërgoi në televotim…