Ballina Etiketimet “Akull dhe zjarr”.

Etiketim: “Akull dhe zjarr”.

E vështirë ta kalosh, por ti vazhdo….

0FansaPëlqeje
0NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu
- Advertisement -

EDITORIAL