JiL.al - Jeto i Lumtur

Çfarë ndodhi?

Çfarë ndodhi? Sara Hoxha i ve kryqin Luiz Ejllit pas përfundimit të BBV (Video)

Sara Hoxhës i kishte mbetur edhe një gjë për të bërë, në mënyrë që të përmbyllej e gjithë eksperienca e ‘Big Brother VIP Albania’. Sot, ajo ka ndarë një video ku shfaqet duke i rënë me X fotos së Luiz Ejllit, fituesit të edicionit të dytë. ‘Kisha lënë diçka pa bërë’- thotë ajo teksa ndan …

Çfarë ndodhi? Sara Hoxha i ve kryqin Luiz Ejllit pas përfundimit të BBV (Video) Read More »

Çfarë ndodhi? Luizi shpërthen në lot në mes të emisionit: Më prekën te…

Fituesi i Big Brother VIP2 Luiz Ejlli, ka treguar mbremjen e sotme në “Më lër të flas”, ‘feedbackun” që ka marrë pas BBV nga ndjekësit.Paçka komenteve pozitive, Luizi tha që është prekur shumë nga ato negativet, të cilat kanë prekur edhe familjen e tij. Ai tha se familja e tij, pra nëna dhe motra janë …

Çfarë ndodhi? Luizi shpërthen në lot në mes të emisionit: Më prekën te… Read More »

Çfarë ndodhi? Njerëzit kritikojnë ashpër Nitën, Efin dhe produksionin (VIDEO)

Mbrëmja e djeshme ishte një “pyjama party” për banorët me pije alkoolike, muzikë dhe lojëra për të rritur. Po atë natë për besimtarët muslimanë, ishte edhe Nata e Kadrit. Kjo natë konsiderohet si një nga “netët e bekuara të muajit të Ramazanit” dhe gjatë asaj dite, edhe besimtarët që nuk kanë agjëruar për gjithë muajin …

Çfarë ndodhi? Njerëzit kritikojnë ashpër Nitën, Efin dhe produksionin (VIDEO) Read More »