Çfarë ndodhi në emision? Megi Pojani përplaset ashpër

Për’puthen” vijon të krijojë zhurmë në rrjet dhe një ndër personazhet që padiskutim ka thyer “rregullat” e moderimit është Megi Pojani, e cila duket se është e vendosur të mos tolerojë asnjë lloj padrjetësie në këtë program dhe shkopi i shkon më së miri.about:blank Puntata e djeshme e “Për’puthen” ka ardhur sërish tepër e tensionuar …

Çfarë ndodhi në emision? Megi Pojani përplaset ashpër Read More »