Çfarë ndodhi në shtëpinë e BB VIP? Spektakël parashutash në qiell, finalistët thanë emrin e… (VIDEO)

Në prag të finales, Luiz Ejlli, Dea Mishel, Krist Aliaj dhe Efi Dhedhes u surprizuan me pesë parashuta, të cilat fluturuan lart oborrit të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, por edhe rreth godinës së Top Channel. Teksa banorët po qëndronin në oborr, ku Luizi po notonte në pishinë, Efi po qëndronte përballë tij dhe …

Çfarë ndodhi në shtëpinë e BB VIP? Spektakël parashutash në qiell, finalistët thanë emrin e… (VIDEO) Read More »