Çfarë ndodhi papritur që Luizi doli nga vetja? ‘Do më hanë atë që s’thuhet’

Që nga mbrëmja e së shtunës, Luiz Ejlli, Olta Gixhari, Armaldo Kllogjeri dhe Krist Aliaj, ndodhen në “Burg Brother VIP”. Vëllai i Madh i dënoi katër banorët pasi flisnin shpesh për nominimet. Këtë gjë e bënin haptazi edhe pse është e ndaluar kategorikisht që të flasin për këtë çështje. Madje moderatorja e reality show-t, Arbana …

Çfarë ndodhi papritur që Luizi doli nga vetja? ‘Do më hanë atë që s’thuhet’ Read More »