Çfarë ndodhi papritur? Luizi përfundon me Urgjencë

Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli ka përfunduar në spital dhe ka qënë vet artisti që e ka bërë me dije këtë lajm përmes një postimi të bërë në profilin e tij zyrtar në Instagram. Këngëtari i njohur, Luiz Ejlli ka përfunduar në spital dhe ka qënë vet artisti që e ka bërë me dije këtë …

Çfarë ndodhi papritur? Luizi përfundon me Urgjencë Read More »