Çfarë ndodhi sot me Dean dhe Oltën që u përlotën

Edhe pse është nesër 8 Marsi, Vëllai i Madh u ka dhënë si detyrë banorëve që t’u shkruajnë nga një letër nënave të tyre. Teksa vajzat po shkruanin fjalët e bukura për të shtrenjtat e tyre, Olta Gixhari dhe Dea Mishel janë përlotur. E ulur në shtrat, aktorja e njour preket kur shkruan fjalë zemre …

Çfarë ndodhi sot me Dean dhe Oltën që u përlotën Read More »