VIDEO/ Të përqafuar dhe të veshur me pelerina, Donaldi dhe Iliri bëhen bashkë, çfarë po ‘kurdisin’

Brenda shtëpisë së Big Brother Vip 1 ishin rivalë, mirëpo jashtë saj Iliri dhe Donaldi kanë treguar që gëzojnë një miqësi të bukur. Së fundmi, dy ish banorët e Big Brother Vip janë filmuar në rrugët e Tiranës. Të veshur të dy me pelerina të kuqe ata shihen të përqafuar duke qeshur dhe kërcyer. Nuk …

VIDEO/ Të përqafuar dhe të veshur me pelerina, Donaldi dhe Iliri bëhen bashkë, çfarë po ‘kurdisin’ Read More »