Luizi poston foton me Oltën, ja çfarë po paralajmëron ish-banori i BBV

Luiz Ejlli ka ndarë një foto në Instagram ku duket nga prapaskenat e filmit që do të luaj. Këngëtari ka shkruar “Filloi” dhe është duke lexuar skenarin bashk me Olta Gixharin, rivalen e tij brenda “BBVA”. LEXO TË RADHËS