Çfarë po planifikojnë për finalen? Ish-banorët e “BBV2” udhëtojnë me autobus (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme ish-banorët e këtij edicioni të dytë të Big Brother janë mbledhur së bashku dhe nga pamjet që kanë qarkulluar nëpër rrjete sociale, të cilat ata vetë i kanë publikuar, duket se kanë udhëtuar me autobus. Se çfarë kanë planifikuar këtë ende nuk e kemi zbuluar ama duket se janë argëtuar shumë. Ekskluzivisht …

Çfarë po planifikojnë për finalen? Ish-banorët e “BBV2” udhëtojnë me autobus (FOTO) Read More »