Çfarë po planifikon Kiara? Moderatorja lë me ‘gojëhapur’ Oltën: Këto 3 muaj kam fshehur diçka

Në mbrëmjen pas spektaklit, ku banorët dolën në oborr për të shijuar këngët që u luajtën nga dy Dj e njohur Pm dhe Dagz, Kiara foli me Kristin dhe Oltën, për tu sqaruar lidhur me argumentin që ata dhanë, për lojën që ajo po bën në shtëpi. Kiara po ashtu u shpreh te Olta, se …

Çfarë po planifikon Kiara? Moderatorja lë me ‘gojëhapur’ Oltën: Këto 3 muaj kam fshehur diçka Read More »