Çfarë porosie i dhe? Arbër Hajdari zbulon bisedën me Luizin në prapaskenë (Video)

Opinionisti i Big Brother, Arbër Hajdari, i ftuar në “Ftesë në 5” me moderatoren Bieta Sulo, ka folur në lidhje me dinamikat e edicionit të dytë. Ai ka treguar se me Luizin është takuar disa herë edhe në ambientet e “Top Channel”, ndërsa moderatorja nuk ka ngururar ta ngacmojë se për çfarë biseduan në prapaskenë. …

Çfarë porosie i dhe? Arbër Hajdari zbulon bisedën me Luizin në prapaskenë (Video) Read More »