Çfarë pritet në natën finale të Big Brother? Gazetari zbulon ‘skenarin’ e banorëve

Edhe një javë na ndan nga finalja e Big Brother Vip dhe shpalljen e fituesit të këtij edicioni të dytë, ku mesa duket mbështetjen më të madhe deri më tani e ka Luiz Ejlli. Lidhur me finalistët, gazetari Gerald Qerimi tha për ‘Shqipëria Live’ se pavarësisht mbështetjes në rrjetet sociale për Luizin, duhet që të …

Çfarë pritet në natën finale të Big Brother? Gazetari zbulon ‘skenarin’ e banorëve Read More »